Ökoloogiline ahjus
küpsetatud kuivtoit koertele
Uudised
  • Meil on uus e-posti aadress: kullapai.goldens@gmail.com Loe edasi » 20.05.2015
  • 3-4 Märtsil.2012a. ootame Teid koertenäitustel Saku Suurhallis. ERIPAKKUMINE: MAGNUSSON'i kuivtoidud, ökoloogilised küpsised, kuivatatud maiused SOODSA HINNAGA. Loe edasi » 26.02.2012
  • UUED PAKENDID, UUS HINNAKIRI.Loe edasi » 01.01.2012
  • 12-14.Veebruaril 2010.a. ootame Teid Rahvusvahelisel Näitusel Tallinnas. Pakume uued ORGAANILISED TOIDUD Saksamaalt ja unikaalset ORGAANILIST toodet Soomest - OPTIMA GREEN Õli Omega 3-6-7-9 rasvhapetega. Rohkem info: http://www.optimagreen.com http://www.defu.de Kohtumiseni näitusel!

Loe edasi » 19.01.2010

  • Kauneid jõulupühi, Head Uut Aastat, rõõmsat meelt, meeldiva koostöö jätkumist algaval aastal! Loe edasi » 25.12.2009
  • 2009.a. aprilli lõpus ilmus UUS ja ESIMENE TOODE KANAGA – orgaanilised küpsised 750 g pakkides. Loe edasi » 01.10.2009

Kõik Uudised

Miks Magnusson?

Meie jaoks tähendab kvaliteet igasuguste mittevajalike
lisandite vältimist

Kas võib uskuda, et koera elu jooksul söödud meditsiinilised lisandid aitavad vältida vananemisest tulenevaid tõsiseid tervisehäireid? Kui see vastaks tõele, siis tootja peaks saama selle eest Nobeli preemia.

Magnusson Petfood usub kainesse mõistusesse.

Meie eesmärgiks on pakkuda koerale võimalikult palju naturaalset toitu, mis aitaks koeral nautida tervislikku ja aktiivset elu. Sellepärast me küpsetame koeratoitu ahjus, aga mitte ei pressi seda lihtsalt kokku.

Küpsetamine ahjus on aeglane ja õrn protsess, mille käigus säilitatakse rohkem naturaalseid väärtuslikke toitaineid. Lisaks sellele on küpsetatud toit suurepäraste maitseomadustega. Meil pole vaja mitte midagi lisada, et teha toitu maitsvamaks. Erinevalt teistest koeratoidu tootjatest, me ei pritsi valmistatud toitu õliga, ei lisa suhkrut ega muid kunstikke lisaaineid toidu säilitusaja pikendamiseks. Meie jaoks tähendab kvaliteet igasuguste mittevajalike lisandite vältimist.

Magnusson Petfood, pereettevõte Rootsis, on püsinud konkurentsis suurte tootjatega ennekõike toitude koostise ning kõrgeima kvaliteedi tõttu.

Miks just ahjus küpsetatud koeratoit?

Magnusson Petfood on ainuke tootja Skandinaavias ja vaid üks mõnede tootjate seas maailmas, kes valmistab ahjus küpsetatud koeratoitu.

Küpsetamine ahjus on aeglane ja õrn protsess, mille käigus säilitatakse rohkem naturaalseid väärtuslikke toitaineid. Lisaks sellele on küpsetatud toit suurepäraste maitseomadustega. Meil pole vaja mitte midagi lisada, et teha toitu maitsvamaks.

Kui panna käsi kokkupressitud koeratoiduga kotti, siis läheb see rasvaseks. Meie tootega seda aga ei juhtu. Kui küpsetatud koeratoit on nii fantastiline, miks siis ainult Magnusson Petfood seda toodab? Küpsetamise tootmisviis sobib vaid piiratud koguste tootmiseks. Koeratoidu küpsetamine nõuab suuri tootmisliine, aeglane toote töötlemine aga piirabki valmistamise koguseid. Magnusson Petfood jõudlus on toota kuni 2000 tonni aastas, suured koeratoidu tootjad on aga võimelised valmistama 30 000–60 000 tonni kokkupressitud koeratoitu aastas. Selleks, et nii suurt kogust ahjus küpsetada, oleks aga vaja väga suuri tootmisruume.

Magnusson Meat & Biscuit – tõeliselt unikaalne koeratoit!

Tänapäevased suuremad koeratoidu tootjad on kuivtoidu valmistamisel suutnud küll lisada värsket liha, kuid seda vaid väikestes kogustes.

Paljude uuringute tulemusena arendas Magnusson Petfood välja unikaalse koeratoidu sarja, mille koostises on 100% värske liha, mitte aga lihajahu!

Asendades lihajahu kõrgekvaliteetse lihaga ja värskete munadega (mis on ainult Rootsi päritoluga), arendas Magnusson Petfood välja suurepärase kvaliteediga proteiini, mis on samas hästi seeduv ja lihtsasti omastatav. Koerad naudivad sellist toitu!

Orgaaniline (Krav-sertifitseeritud) koeratoit

Praegusel ajal on Magnusson Petfood esimene ja ainuke koeratoidu tootja, kes valmistab IFOAM poolt akrediteeritud ja KRAV-sertifitseeritud (orgaanilise toode kvaliteet) koeratoitu ja küpsiseid.

Koera omanikule tähendab see seda, et koeratoidu valmistamisel kasutab Magnusson Petfood ainult parimaid ja kõige naturaalsemaid tooraineid.

KRAV-sertifitseeritud toode ei sisalda säilitusaineid, kunstlikke lõhna, värvi- ega maitseaineid, sünteetilisi lisaaineid, pestitsiide ega geneetiliselt muundatud organisme.

Keskkonnakaitse poliitika

Keskkonnakaitse on nii iga inimese kui ka ettevõtte igapäevane mure. Magnusson Petfood hoolitseb keskkonna kahjulike mõjude vähendamise eest igal tootmisprotsessi etapil. Näiteks kasutab firma hüdroelektrijaamade energiat, samuti taaskasutab 15-20% energiast soojataastajate abil ja ka palju teisi energiasäästlikke süsteeme. Oma toodete pakkimisel valib Magnusson Petfood materjalid, mis on mõeldud korduvkasutamiseks, jne.